Lista zawodników Toruńskiej Ligi Rajdowej modeli RC

Lp.Imię i nazwiskoMiastoZespół
1.Adam KotarakToruń
2.Adam RzymyszkiewiczToruńADAMeR & przyjaciele TEAM
3.Adam TrzebiatowskiToruń
4.Adrian KajmanBydgoszczKajman Team
5.Adrianna KajmanównaBydgoszczKajman Team
6.Andrzej TrzebiatowskiToruń
7.Arkadiusz CiesielskiKiełpinoCiesielscy Team
8.Artur WarejkoToruń
9.Bartek BlachowskiToruńQuattro Rally Team
10.Bartek JanowskiŁódźRC Majster Team
11.Bogusław KurtykaToruńPZWANN Rally Team
12.Damian BłaszakToruńBrak
13.Damian MateckiToruńMATTEAM
14.Damian NadolskiElblągKaper Team
15.Daniel BilińskiToruń
16.Daniel PyrzyńskiToruńRC COUSINS
17.Darek MarczakStasi LasLaminArt Rally Team
18.Dariusz KalinowskiToruń
19.Dawid BilinkiewiczToruńSkoczek Team
20.Dawid GaczkowskiBydgoszczWolni i Wściekli
21.Dawid GłowińskiToruń
22.Dawid KrauseToruń
23.Dawid KurtykaToruńPZWANN Rally Team
24.Dominik MateckiToruńMATTEAM
25.Dominik NowakToruńANGRAW
26.Dominik OssowskiLegionowo
27.Dominik WąsikowskiLubawa
28.Dominik ZamerskiŁódźRC Majster Team
29.Filip ŚwitajskiToruńŚWISTAK TEAM
30.Filip ZiembikiewiczToruń
31.Igor StaszChełmSłoiki Rally Team
32.Jacek WalaszczykGdańsk
33.Jakub ChomickiWarszawaMAZOVIA TEAM
34.Jakub MatuszewskiPoznań
35.Jan StruszekToruńJazdaMiejska Team
36.Jarosław TurowskiToruń
37.Jarosław ŻurekPoznańADAMeR & przyjaciele TEAM
38.Jerzy MagońPręgowoRC Trójmiasto
39.Jerzy RybkaToruń
40.Josef VacekBenátky nad Jizerou CZLančiaMartini
41.Kacper DorobekWłocławek
42.Kacper MalachBydgoszcz
43.Kacper ŚwitajskiToruńŚWISTAK TEAM
44.Kamil Jurkiewicz Toruń
45.Kamil NajdrowskiKurzętnikSalon BHP-Serwis Rally Team
46.Kamil PokornieckiToruńPAŁER RC TEAM TORUŃ
47.Karol BilinkiewiczToruńSkoczek Team
48.Krzysztof Ciesielski KiełpinoCiesielscy Team
49.Krzysztof ŚwitajskiToruńŚWISTAK TEAM
50.Ksawery KrysiakOlsztynTor RC Olsztyn
51.Kuba WajdaToruńWolni i Wściekli
52.Kuba JanowskiŁódźRC Majster Team
53.Kuba NadolnyBydgoszczNadolny Team
54.Kuba StankiewiczŁódźRC Majster Team
55.Łukasz BilinkiewiczToruńSkoczek Team
56.Łukasz KamińskiToruń
57.Łukasz MaćkowiakToruń
58.Łukasz MotykaGłownoRC Majster Team
59.Łukasz PiórkowskiKowalewo Pomorskie
60.Łukasz WajdaToruńWolni i Wściekli
61.Maciej KosnagowskiŁódźRC Majster Team
62.Maciej WojciechowskiGdyniaRC Trójmiasto
63.Maciek KosnagowskiŁódźRC Majster Team
64.Marcel DrewnikToruń
65.Marcel KruszyńskiLubawa
66.Marcel Przyżycki ŁódźRC Majster Team
67.Marcin GroblewskiToruńPAŁER RC TEAM TORUŃ
68.Marcin JankowskiTorun
69.Marcin KrysiakOlsztynTor RC Olsztyn
70.Marek RauchfleiszToruń
71.Marek SłupczewskiToruńSLUPEKS TEAM
72.Mariusz UrbańczykKatowiceŚLR RC
73.Marta NowickaSuchaczKaper Team
74.Mateusz KalaBydgoszcz
75.Mateusz KuligowskiToruńJazdaMiejska Team
76.Michał JasińskiToruńSubaru Poland RC Team
77.Michał KurtykaToruńPZWANN Rally Team
78.Michał NowickiSuchaczKaper Team
79.Michał RuszkowskiToruń
80.Michał SybilskiToruńQuattro Rally Team
81.Michał WieczorkowskiWarszawaMAZOVIA TEAM
82.Mikołaj Cieślik Toruń Kaper Team
83.Mikołaj PonczekStarogard GdańskiRC Trójmiasto
84.Miłosz PonczekStarogard GdańskiRC Trójmiasto
85.Natalia Matuszewska Poznań
86.Oliwier NarlochToruńRC COUSINS
87.Oskar NycBłonieSłoiki Rally Team
88.Oskar ŻerkowskiZłotoriarc Złotoria
89.Patryk KuźmaGliwiceŚLR RC
90.Patryk MildeToruń
91.Patryk RogackiToruńRc CT
92.Patryk SybilskiToruńQuattro Rally Team
93.Paweł GrabowskiToruń
94.Paweł JakubowskiLubawaodLot
95.Paweł KwaśniewskiPrzezmierowo
96.Paweł ŚwitajskiToruń
97.Paweł ZajączkowskiGdańsk
98.Pepa VacekFrýdlant - VětrovLančiaMartini
99.Piotr GamońŻywiecŚLR RC
100.Piotr LipaChełmSłoiki Rally Team
101.Piotr NowickiSuchaczKaper Team
102.Piotr SłupczewskiToruńSLUPEKS TEAM
103.Piotr SzadkowskiSkierniewiceRC Majster Team
104.Piotr WróblewskiToruń
105.Piotr ŻelisławskiSkierniewiceRC Majster Team
106.Przemysław GodłówŁódź
107.Przemysław KałekSwarzędzMotoRC
108.Przemysław KotłubajWąbrzeźnoOffroad Pirates
109.Przemysław PrzyżyckiŁódźRC Majster Team
110.Radek SchenkerGłogowoADAMeR & przyjaciele TEAM
111.Radosław MalinowskiChełmno
112.Radosław SchenkerGłogowoTOYOTA Bednarscy Team
113.Rafał MalachBydgoszcz
114.Remigiusz CiesielskiKiełpinoCiesielscy Team
115.Robert CzarneckiWarszawa
116.Robert PiątkowskiKowalewo Pomorskie
117.Robert TadekRadom
118.Sebastian ByrtekŚwiecie
119.Sebastian KlawiterBydgoszcz
120.Sebastian KoperskiCzernikowo
121.Sławomir WojciechowskiToruń
122.Szymon MączkowskiNowe Miasto LubawskieSalon BHP-Serwis Rally Team
123.Szymon RolleKamionki
124.Tomasz BullerToruń
125.Tomasz CzepielGdańskRC Trójmiasto
126.Tomasz DerekToruń
127.Tomasz MichnickiToruń
128.Tomasz NycBłonie Słoiki Rally Team
129.Tomasz ReszkaWarszawa
130.Tomek WieczorkowskiWarszawaMAZOVIA TEAM
131.Waldek BlachowskiToruńQuattro Rally Team
132.Waldek DubilasŁódźRC Majster Team
133.Waldemar NadolnyBydgoszczNadolny Team
134.Wiesław ŻerkowskiZłotoria rc Złotoria
135.Wiktor FoksToruń
136.Wiktor SobolewskiWąbrzeźnoTELE-SERWIS Rally Team
137.Wiktor ŚwitajskiToruńŚWISTAK TEAM
138.Wiktor WąsikowskiLubawa
139.Witold Piórkowski Kowalewo Pomorskie
140.Zenon TurowskiToruń

Najbliższe zawody modeli RC NAJBLIŻSZE ZAWODY

2017-10-08 2 Rajd Bursztynowego Szlaku

2017-10-15 VI runda Rallycross

 MAGAZYN "RC AUTA"
Magazyn samochodowych modeli RC

WSPIERAJĄ NAS

Toruński Klub MotorowyAngraw - trofea, reklamaMOSiRMiasto ToruńArena ToruńMotoParkVerva 4 FansWRC magazyn rajdowyTechnus Centrum Metalowo-Techniczne Galeria GrębocinModelmaniaToyota BednarscyAdamer meble zabudowy  Rajdy24.plRadio GRA